Китай регулюватиме отримувані стрімерами донати
Посилаючись на власні джерела, Wall Street Journal стверджує, що з кінця минулого року Китай консультується з представниками локальної медіа-індустрії щодо можливого введення регуляцій по відношенню до донатів стрімерам.
Стрімінгова індустрія в Китаї величезна. Усе дійство відбувається на локальних платформах, аудиторія яких поза 700 млн користувачів щорічно. Цей контент дещо різниться від представленого у нас, бо переважно китайські стрімери показують різні продукти і розказують про досвід користування ними. З боку чимось нагадує «магазин на дивані». Втім, і більш звичного нам контенту вистачає. Коштом великої аудиторії, за найбільшим медіа-персонами сегменту стоять цілі колективи, які допомагають їм генерувати десятки тисяч доларів виручки щодня. Значна частина коштів надходить не від рекламних контрактів, а з донатів, які надсилають глядачі.
За даними WSJ, китайська влада хоче обмежити максимальну отримувану стрімером суму з донатів за день числом 10000 юанів (це приблизно 1570 доларів).
Саме керівництво Китаю подає ці міри як продовження їхньої політики з захисту молодого населення від марної трати своїх часу та коштів. Але в той же час це схоже на спробу врегулювати і придушити заздалегідь потенційну нову багату групу населення.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
Доходи інді та високобюджетних ігор майже зрівнялися цього року в Steam
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)
-
Ghostwire: Tokyo та Witch It можна забрати безкоштовно в Epic Games Store